Parkingi

Szanowni Biegacze!

Rekomendujemy kierowanie się na  bezpłatny, duży parking przy ul. Sobieskiego 20 (obok biura zawodów). Przy wjeździe na parking wolontariusze będą kierowali tam gdzie będą wolne miejsca.

Jako organizatorzy nie jesteśmy w stanie zabezpieczyć parkingów wyłącznie dla przyjezdnych biegaczy. Na ulicach w centrum Gniezna ilość miejsc parkingowych jest niewystarczająca dla wszystkich przyjezdnych zawodników. W związku z tym informujemy, że istnieje możliwość parkowania na parkingach płatnych  przy ul. Łaskiego 10, Dąbrówki 24, Słomianka 8 oraz bezpłatnym: narożnik ul. Jolenty, 3-Maja .

Zachęcamy kierowców, żeby po odbiorze numeru startowego dojechali swoim samochodem na miejsce startu do Ostrowa Lednickiego. Dyrekcja muzeum udostępnia parking za darmo. Samochód można pozostawić na tym parkingu (ok. 700m od startu) a rzeczy do przebrania pozostawić w autobusach-szatniach (100m od startu), które dojadą w pobliżu mety. Po ceremonii dekoracji o godz. 15:00 autobus zawiezie kierowców do Ostrowa Legnickiego po odbiór swoich samochodów (z ul. Łaskiego)

Prosimy o przestrzeganie podczas parkowania na ulicach miasta przepisów ruchu drogowego, bo pomimo przyjaznej atmosfery dla biegaczy, obowiązują one również w dniu biegu. W związku z powyższym informujemy, że nie mamy możliwości interwencji w przypadkach  mandatów nałożonych za złe parkowanie przez Straż Miejską i Policję.

Klub Altom © 2022. All rights reserved.