Dlaczego?

Bo chcemy biegać, chcemy rywalizować, chcemy sami decydować!

Jeżeli nie możesz przyjechać do nas na bieg stacjonarny w Gnieźnie, lubisz stawiać sobie wyzwania i jednocześnie  bardzo chciałabyś/chciałbyś zdobyć wyjątkowy pakiet z 46 Biegu Lechitów to zapraszamy do udziału w biegu korespondencyjnym.

Kiedy?

17 – 24 września 2023

Gdzie?

Gdzie chcesz. Ty decydujesz o trasie.

 

Ile?

21,097 km  (dystans do pokonania jednorazowo, nie dzielimy na mniejsze odcinki).

 

Co dalej?

Sposoby rejestracji wyników w zawodach korespondencyjnych GPS:

1. Jeżeli używasz zegarka sportowego Garmin, Polar lub Suunto – podłącz go do Datasport klikając tutaj a kolejny trening o odpowiedniej długości i w czasie zawodów automatycznie wskoczy do wyników.

2. Jeżeli używasz innego zegarka sportowego lub aplikacji na telefon jak Strava, MapMyRun, Polar czy innej – upewnij się przed startem że umiesz pobrać ze strony internetowej producenta ślad GPS (plik gpx lub tcx) swojego treningu. Instrukcja poglądowa jak to zrobić jest tutaj. Musisz wczytać go po biegu do wyników zawodów.

3. Jeżeli używasz aplikacji na telefon Rejestrator GPS Datasport zamiast treningu wybierz zawody do automatycznej rejestracji w wynikach.

4. NOWICJUSZ: Jeżeli nie masz zegarka ani aplikacji i dopiero zaczynasz starty w zawodach wirtualnych użyj popularnej aplikacji Strava. Pamiętaj, koniecznie ustaw prawidłowo telefon i wypróbuj ją najpierw na kilku treningach przed startem w zawodach.

Za ile?

PAKIET STANDARD, który zawiera: numer startowy do pobrania w pliku PDF, medal oraz  ewentualne gadżety od sponsorów. Pakiet standard nie zawiera koszulki.

  • 100 zł do 31 maja 2023 (dla osób, które dokonają pełnego zgłoszenia*)
  • 115 zł do 31 lipca 2023 (dla osób, które dokonają pełnego zgłoszenia*)
  • 130 zł do 16 września 2023 (dla osób, które dokonają pełnego zgłoszenia*)

 

PAKIET PREMIUM, który zawiera: to co pakiet standard plus pamiątkową koszulka. Pakiet z koszulką można zakupić do 20.08.2023 r. Po tym terminie zakupiony pakiet nie będzie zawierał pamiątkowej koszulki.

  • 150 zł do 31 maja 2023 (dla osób, które dokonają pełnego zgłoszenia*)
  • 165 zł do 31 lipca 2023 (dla osób, które dokonają pełnego zgłoszenia*)
  • 180 zł do 20 sierpnia 2023 (dla osób, które dokonają pełnego zgłoszenia*)

*pełne zgłoszenie – wypełnienie formularza zgłoszeniowego  oraz dokonanie opłaty startowej w wskazanym terminie

 

Gdzie mogę się zapisać?

Klub Altom © 2023. All rights reserved.