Jest nam niezmiernie miło poinformować, że do grona partnerów 47. Biegu Lechitów dołącza Sklep Rowerowy ATUT Gniezno.

Sklep rowerowy ATUT na naszym gnieźnieńskim rynku działa już od przeszło 30 lat, a od roku można ich odwiedzić w nowym punkcie przy ul. Adama Mickiewicza 5/1. Niektórzy z Was pewnie pamiętają  mały sklepik z rowerami przy tzw. „targowisku” przy Pl. 21 Stycznia (obecnie J. Piłsudskiego), który z czasem przeniósł się na drugą stronę do większego lokalu. Firma ATUT zaopatruje w rowery już niejedno pokolenie Gnieźnian, a zdarza się, że klienci, którzy kiedyś odwiedzali ich sklep jako dzieci, dziś sami szukają rowerków dla swoich pociech.

W swojej ofercie posiadają szeroki asortyment rowerów górskich, crossowych, trekkingowych, gravelowych, szosowych, miejskich, dziecięcych oraz elektrycznych. Możecie u nich zakupić również wszystkie części oraz akcesoria potrzebne do swoich rowerów.

Właściciel – Pan Paweł Słomian w swojej ponad 30-letniej historii prowadzenia sklepu w naszym mieście, może śmiało powiedzieć, że zdecydowana większość Gnieźnian kiedykolwiek jeździła na rowerze złożonym spod jego rąk. Firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów z czasem uruchomił również serwis rowerowy, który działa w sklepie do dziś.

Tym razem jego firma postanowiła wesprzeć wszystkich uczestników Piątki Lechitów podczas 47 Biegu Lechitów!

Sklep ATUT ufunduje rower górski, który zostanie rozlosowany pośród uczestników Piątki Lechitów, dodatkowo przeznaczy 10 voucherów o wartości 200 zł do wykorzystania w ich sklepie. 5 voucherów zostanie rozlosowanych wśród wszystkich zawodników Piątki  Lechitów, a pozostałe 5 sztuk zostanie rozdysponowane na zakończenie rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski wśród uczestników, którzy będą w kręcić kilometry w drużynie Altom Gniezno.

Jeszcze raz witamy na pokładzie, a wszystkich zainteresowanych kupnem nowego roweru zapraszamy do sklepu ATUT przy ul. Adama Mickiewicza 5/1 w Gnieźnie.