Data publikacji: 14 wrz, 2019

APEL – PROŚBA ORGANIZATORÓW  42. BIEGU LECHITÓW

ORGANIZATORZY 42. Biegu Lechitów zwracają się z apelem – prośbą do zawodników uczestniczących w bieg głównym 42. BL, żeby w dniu zawodów jak najszybciej po odbiorze pakietu startowego w biurze zawodów przechodzili do autokarów wywożących uczestników na start. Przy tak dużej ilości osób, osoby które zdecydują się jechać późniejszymi kursami będą musiały dłużej poczekać na wracające autobusy i zostanie im mniej czasu  na rozgrzewkę.

Zachęcamy też do dojazdu na start własnymi samochodami, które będzie można zostawić w okolicach startu, a po zakończeniu  dekoracji zwycięzców autokar/autokary zawiozą kierowców po ich pojazdy.

Szczegóły poniżej i na stronie internetowej biegu www.bieglechitow.pl
w zakładce Dla biegaczy – dojazd na start

Odjazd autobusów z zawodnikami na start w godz. 8:30 – 9:45
z placu parkingowego na ul. Sobieskiego 20 (obok Biura Zawodów).

Po dekoracji zawodników, autobus zawiezie do Ostrowa Lednickiego kierowców, którzy parkowali i zostawili swoje samochody w okolicach startu.

Odjazd  autokaru ok. 15:00-15.30( po dekoracji) z ul. Łaskiego (obok placu św. Wojciecha – strefy mety).

Istniej możliwość noclegu we własnym namiocie w okolicach startu w Ostrowie Lednickim. Zapewniony będzie dostęp do prądu, wody i toalet. Będzie również udostępnione pomieszczenie umożliwiające przechowanie np. roweru. Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z ochroną muzeum – tel. 506 718 903