Zwiedzanie Muzeum dla uczestników 46. Biegu Lechitów

Po raz kolejny Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej zaprasza wszystkich uczestników Półmaratonu oraz Piątki Lechitów do darmowego zwiedzanie Wzgórza Lecha.

Dyrektor Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej zaprasza do zwiedzania Wzgórza Lecha bez opłat.

W okresie od 16 do 30 września 2023 r., za okazaniem numeru startowego będzie możliwość zwiedzania skarbca katedralnego w muzeum, Drzwi Gnieźnieńskich, podziemi katedry oraz wieży katedry gnieźnieńskiej.

Z numerem startowym należy zgłosić się do kasy muzeum, w celu wydania bezpłatnego biletu. Jeden numer startowy upoważnia jedną osobę do darmowego wstępu (w niedziele i święta Wzgórze Lecha jest niedostępne dla zwiedzających).

Po więcej informacji o muzeum oraz atrakcjach turystycznych Wzgórza Lecha zapraszamy na stronę https://wzgorzelecha.pl/ – Katedra Gnieźnieńska i Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej

Jednocześnie Dyrekcja Muzeum Pierwszych Piastów Na Lednicy zaprasza na nieodpłatną przeprawę promem oraz zwiedzanie Ostrowa Lednickiego na podstawie numeru startowego  do końca września 2023 r. 

W dniu biegu 17 września przeprawa promem będzie możliwa w godzinach 09:00-11:00.

Więcej informacji o Muzeum Pierwszych Piastów znajdziecie na stronie https://www.lednicamuzeum.pl/

 

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty obu Muzeów i zapoznania się z walorami turystycznymi i historycznymi naszego miasta.

Klub Altom © 2024. All rights reserved.