Piekarnia – Cukiernia Familly wspiera 45. Bieg Lechitów

Po raz kolejny jest z Nami rodzinna piekarnia i cukiernia z Fałkowa Familly. 

Piekarnia – Cukiernia FAMILLY powstała z miłości i pasji właściciela do piekarnictwa w 1.01.2013 roku. Do tej pory firma otworzyła osiem  punktów: w Fałkowie, Gnieźnie i Wrześni.

Produkty wypiekane na naturalnym zakwasie, bogata różnorodność gatunków dla każdego. Chleby żytnie, razowe, pszenne, orkiszowe. W ofercie znajdziemy  pieczywo wypiekane dla osób z potrzebami dietetycznym np. Chleb z niskim indeksem glikemicznym, czy chleb z minimalną zawartością glutenu.

W 2014 bardzo rozwinęła się cukiernia. Właściciele polecają przepyszne serniki , placki drożdżowe, ciasta deserowe oraz torty weselne, komunijne i okolicznościowe.

Właściciele – Krystyna i Marcin już niebawem zapraszają do nowego bistro Caramella by Familly, w którym będzie można spróbować  wypieków w innej oryginalnej formie, napić się pysznej kawy oraz spróbować rzemieślniczych lodów.

Zapraszamy Gniezno ul. Rynek 19/2

W strefie gastronomicznej  na zawodników Półmaratonu oraz Piątki Lechitów będą czekać przepyszne drożdżówki od Familly. Uczestnicy biegów młodzieżowych po dotarciu na metę również otrzymają drożdżówkę, aby uzupełnić spalone kalorie 😉

Klub Altom © 2024. All rights reserved.